Stop for system VoresForening

Revideret af Dines Boertmann, best.formand | |   Husejerforeningen og GF

Fra bestyrelsens referat af sit møde 6/9-2023 citeres her:

"Introduktionen af elektronisk kommunikation til foreningens medlemmer blev søsat  via systemet “Vores Forening”. Vi har nu siden april forsøgt at få systemet til at fungere tilfredsstillende, men har nu besluttet at opsige aftalen med leverandøren. Bestyrelsen kan sende mails til medlemmerne uden brug af systemet, og vi undersøger nu om vi kan finde andre løsninger der giver flere funktionaliteter end blot udsendelse af mails."

Se evt. tidligere artikler om VoresForening under menuen "Husejerforeningen og GF".

 

Log: Artikel oprettet 7/9-2023 ad Søren Borch

Bliv den første til at skrive en kommentar på denne artikel

Skriv ny kommentar

×

Dit navn er påkrævet

Udfyld gyldigt navn

Din email er ugyldig

Din email er ugyldig

Kommentar er påkrævet

Captcha Code Kan du ikke læse billedet? Klik for at genskabe ny kode

Captcha er påkrævet

Koden er ikke korrekt

* Disse felter er påkrævet